-10%
, , ,

Romeo y Julieta 5 Wide Churchills puro – 5’s Gift Pack

Stokta


Romeo y Julieta 5 Wide Churchills puro, Romeo Julieta markasının ayırt edici özelliği olan yumuşak, hafif aromalar yayıyor ve geniş çaplı vitolalar için mevcut modayı yansıtıyor.

Whatsapp Destek

1.100TL4.950TL

Havale ile 1.045TL4.703TL

Romeo y Julieta 5 Wide Churchills puro – Adını William Shakespeare’in trajik sevgililerinden alan Romeo y Julieta ‘nın bir puro markası olarak kökeni 1875’e kadar uzanıyor. Marka, 20. yüzyılın ilk yıllarında uluslararası üne kavuştu. Winston Churchill, bir Romeo y Julieta hayranı oldu. 1946’da Havana’ya yaptığı ziyaretten bu yana, adı hep anıldı ve markanın en ünlü boyutu olan 7 inç x 47 Churchill’i tanımlamak için kullanıldı.

Wide Churchills, Romeo y Julieta ürün gamına yapılan en son eklemelerden biridir. 2006 yılında piyasaya sürülen kısa Churchill’in piyasaya sürülmesinin ardından, biraz daha uzun ve biraz daha sert olan Wide Churchill, geniş çaplı vitolalar için mevcut modayı yansıtıyor.

Purolar, orta güçte aromalı purolar üreten Romeo Julieta markasının ayırt edici özelliği olan yumuşak, hafif aromalar yayıyor.

Her pakette 5 adet puro bulunmaktadır.

Romeo y Julieta 5 Wide Churchills puro

Tipi Robusto
Çap 1.95 cm
Uzunluk 11.5 cm
Sertlik ● ● ● ○ ○
Sargı Tütünü Cuba (Vuelta Abajo)

Anasayfaya dönmek için tıkla!

Toplam 0 incelemede

0.0 Puan
0
0
0
0
0

“Romeo y Julieta 5 Wide Churchills puro – 5’s Gift Pack” için hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol!

Henüz yorum yapılmamış...

error: Tüm içerik telif korumalıdır !!