Sık Sorulan Sorular

 

  • Alışveriş için üyelik şart mı?

Evet, alışveriş yapabilmek için sitemize üye olmalısınız.  Sitemize üye olarak, yeni ürünler ve indirimleri kaçırmama, önceki siparişleri görüntüleyebilme ve stoğa tekrar giren ürünler için bildirim alma gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz…

Hemen üye olmak için tıkla

 

  • Hesabıma girişte sorun yaşıyorum?

18 aydan uzun süre kullanılmayan hesaplar kişisel bilgilerinizin korunması amacı ile sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir. SigaraPuro’ya uzun süredir giriş yapmadıysanız ve doğru olduğundan emin olduğunuz bilgiler ile giriş yapamıyorsanız yeni bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekmektedir.

Parolanızı hatırlayamadığınız durumlarda derhal parola sıfırlama talebi gönderiniz. Üst üste hatalı deneme yapmaktan kaçınınız. Aksi takdirde IP adresiniz sistem tarafından geçici olarak engellenir.

 

  • Alışveriş için bir minimum tutar var mı?

Evet, en az 700 TL’lik alışveriş yapmanız gerekmektedir…

 

  • Ödemeyi nasıl yapabilirim?

Kapıda ödeme ile teslimat anında kapıda nakit / kredi kartı veya %5 indirimli Havale / EFT yolu ile ödeme yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemelerde banka tarafından %5 komisyon uygulanmaktadır.

 

  • Kargo gün ve saatleri?

İşgünlerinde saat 13:00’e kadar verilen siparişler aynı gün kargolanır. Bu saatten sonra verilen siparişler takip eden iş gününde gönderilir. Pazar günleri ve resmi tatillerde kargo sevkiyatı yapılamamaktadır.

 

  • Kargo ücreti ne kadar?

Kargo bedeli 150tl dir. Kapıda ödeme ücreti sipariş bedeline göre hesaplanmaktadır. Havale / EFT ödemelerinde kapıda ödeme ücreti alınmaz. Bu ücretler kargo firması tarafından belirlenir ve direkt olarak kargo firmasına ödenmektedir.

 

  • Kargom ne kadar sürede elime ulaşır?

Kargo yakın mesafelere 1 günde teslimat yapar ancak istanbul’a uzak bir şehirde veya mobil bir bölge (kargo firmalarının haftada sadece 1-2 kez teslimat yaptığı kırsal bölgeler)de  yaşıyorsanız bu süre 2-3 günü bulabilir. Bu durumu göz önünde bulundurarak sipariş veriniz.

 

  • Kargo takibimi nasıl yapacağım?

Siparişiniz kargo firmasına teslim edildikten sonra SMS yolu ile takip kodunuz gönderilir. Bu takip kodu ile Aras Kargo internet sitesi ya da mobil uygulamasından kargonuzu takip edebilirsiniz. Ayrıca Hesabım – Siparişler – Görüntüle adımından da takip kodunuzu görebilir, kargo takibi yapabilirsiniz.

Hesabım sayfasında siparişlerinizi görüntülemek için tıklayın
Aras kargo takip sayfası için tıklayın

Anasayfaya dönmek için tıkla!

error: Tüm içerik telif korumalıdır !!