-10%
, , ,

Cohiba Siglo 6 Puro – 5’s Gift Pack

Stokta


Cohiba Siglo VI, Küba’nın en iyi purosu olarak kabul ediliyor ve kremalı deri notaları, kakao ve tatlı baharat aromaları ile zorlu ve seçkin puro içicilerinin tüm beklentilerini karşılıyor.

Whatsapp Destek

1.100TL4.950TL

Havale ile 1.045TL4.703TL

Cohiba Siglo 6 satın al – Yeni Cohiba Siglo 6, yalnızca bu Habanos markasında mevcut olacak özel bir formatta geliyor. Columbus’un Yeni Dünya’ya gelişinin 500. yıldönümü onuruna tanıtıldı ve 1994 yılında Linea serisinin bir parçası olarak piyasaya sürüldü. Büyük formatı, Línea 1492’nin aromasını ve tadını tamamen hissetmeyi mümkün kılar. Dünyaca ünlü “El Laguito” fabrikasında yapılır. İlk başta, sadece Küba dışında devlet başkanlarına ve ziyaret eden diplomatlara hediye olarak veriliyordu..

Dolgu yaprakları benzersiz bir şekilde fıçılarda ek bir fermantasyona tabi tutulur. Bu eşsiz işlem, yalnızca Cohiba’da bulabileceğiniz özel bir aroma ve lezzet üretir. Cohiba Siglo 6, Küba’nın en iyi purosu olarak kabul ediliyor ve kremalı deri notaları, kakao ve tatlı baharat aromaları ile zorlu ve seçkin puro içicilerinin tüm beklentilerini karşılıyor.

Her pakette 5 adet puro bulunur.

Cohiba Siglo 6 Puro

Tipi Canonazo – Robusto Extra
Çap 2 cm
Uzunluk 14.9 cm
Sertlik ● ● ● ○ ○
Sargı Tütünü Maduro Claro

Anasayfaya dönmek için tıkla!

Toplam 0 incelemede

0.0 Puan
0
0
0
0
0

“Cohiba Siglo 6 Puro – 5’s Gift Pack” için hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol!

Henüz yorum yapılmamış...

error: Tüm içerik telif korumalıdır !!