, ,

Davidoff Nicaragua Box Pressed Toro Puro – 12’s Ahşap Kutu

Tükendi


Daha zengin, daha yoğun bir Habano Nikaragua Oscuro sargısı, dolgu ve bağlayıcı tütünün cesur lezzetleri ile birlikte ateşli ve baharatlı notalara sahiptir.

Whatsapp Destek

3.500TL

Havale ile 3.325TL

Tükendi

Stoğa girdiğinde haber ver!

Davidoff Nicaragua Box Pressed Toro Puro – Davidoff Nikaragua Box Pressed Toro, %100 Nikaragua tütünleri ile elle yuvarlanır. Daha zengin, daha yoğun bir Habano Nikaragua Oscuro sargısı, dolgu ve bağlayıcı tütünün cesur lezzetleri ile birlikte ateşli ve baharatlı notalara sahiptir. Üç farklı dolgu tütününden, bir Nikaragua Habano Jalapa bağlayıcısından oluşan ve yağlı, koyu kahverengi bir Habano sargısı ile tamamlanan bir karışım.

Nikaragua’da Ometepe, Condega ve Esteli’den özenle seçilmiş tütünlerin bu çok katmanlı karışımı, başlangıçta baharatlı ve biberli başlayan bir puro yaratır, ardından klasik Davidoff lezzeti muhteşem bir ikili olan tatlı çikolata ve koyu bitter çikolata ile hoş bir dumana dönüşür.

Davidoff Nikaragua puroları ve acı-tatlı lezzeti, Flor de Caña gibi yarı tatlı bir rom veya Bunnahabhain gibi tek bir malt viski ile istisnai olarak eşleştirilir.

Her ahşap kutuda 12 adet puro bulunur.

Davidoff Nicaragua Box Pressed Toro Puro

Tipi Toro
Çap 2.06 cm
Uzunluk 15.24 cm
Sertlik ● ● ● ○ ○
Sargı Tütünü Nicaragua Habano Oscuro

Anasayfaya dönmek için tıkla!

Toplam 0 incelemede

0.0 Puan
0
0
0
0
0

“Davidoff Nicaragua Box Pressed Toro Puro – 12’s Ahşap Kutu” için hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol!

Henüz yorum yapılmamış...

error: Tüm içerik telif korumalıdır !!