, ,

Balmoral Private Collection 25 Puro – 25’s Ahşap kutu

Tükendi


Balmoral, Özel Koleksiyon 25’i sunar. Yalnızca 3.000 adet , nemlendirme sistemine sahip zarif piano black cilalı ahşap kutularda, 25 seçkin Balmoral puro…

Whatsapp Destek

 

8.500TL

Havale ile 8.075TL

Tükendi

Stoğa girdiğinde haber ver!

Balmoral Private Collection 25 Puro – Lüks seyahat perakende dünyasından ilham alan ve sürekli olarak yüksek kaliteli purolara ve özel ambalajlara odaklanan Balmoral, özel koleksiyon 25’i yarattı . Balmoral Private Collection 25, dünya çapındaki seyahat perakende mağazalarında özel olarak satışa sunuldu.

Şimdilik her biri 25 puro içeren yalnızca 3.000 adet , nemlendirme sistemine sahip zarif piano black cilalı ahşap kutularda üretildi . Tüm purolar Balmoral serisini sergilemek için özenle seçilmiştir.

Balmoral puroları, Dominik Cumhuriyeti’nde ülkenin güneydoğu kesiminde bulunan küçük bir şehir olan San Pedro de Macoris’teki Agio Puro fabrikasında üretiliyor. Bu kısa dolgulu purolar, Güney Amerika ve Karayipler’den gelen tütünlerin birinci sınıf bir karışımı ile Ekvador’dan gölgede yetiştirilen doğal bir sargı tütününden yapılmıştır. Ekvador’dan gelen sargı tütünlerinin doğal gölgede yetiştirilmesi, Balmoral purolarının yumuşak ve zengin bir tada sahip olmasını sağlıyor.

Koleksiyon içeriği:

  • 3 adet Corona Tubos
  • 5 adet Corona
  • 5 adet Panatela
  • 5 adet Short Corona
  • 2 adet Small Panatela Tubo
  • 5 adet Small Panatela

Anasayfaya dönmek için tıkla!

Toplam 0 incelemede

0.0 Puan
0
0
0
0
0

“Balmoral Private Collection 25 Puro – 25’s Ahşap kutu” için hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol!

Henüz yorum yapılmamış...

error: Tüm içerik telif korumalıdır !!