,

Toscano Garibaldi Puro – 5’s

Tükendi


İtalyan ve Amerikan Kentucky tütünlerinden yapılmış dolgu tütünleri ile koyu renkli, damarlı, ateşle kürlenmiş bir Kentucky sargısına sahip popüler Cheroot…

Whatsapp Destek

470TL

Havale ile 447TL

Tükendi

Stoğa girdiğinde haber ver!

Toscano Garibaldi Puro satın al – İtalya’nın birleşmesine ve İtalya Krallığı’nın kurulmasına katkıda bulunan bir vatansever olan general Giuseppe Garibaldi’nin ölümünün yüzüncü yılı olan 1982’de tanıtılan Toscano Garibaldi, italyan ve ABD Fire Cured (ateşle kürlenmiş) Kentucky tütünlerinden yapılmış dolgu tütünleri ile koyu renkli, damarlı, ateşle kürlenmiş bir Kentucky sargısına sahiptir. Garibaldi’de bağlayıcı yaprak bulunmaz.

Her Garibaldi purosu, tütünlerin tam gövdeli ve benzersiz karakterini mükemmelleştirmek için tarihi bir mahzende bir yıl boyunca olgunlaştırılır. Puronun her iki ucundaki karakteristik konik tasarım, aromayı yoğunlaştırır ve puro uzmanına kıyaslanamayacak kadar güçlü bir sigara içme deneyimi sunar.

Aromatik ahşap ve akçaağaç kokuları ile dolu hoş bir aroması vardır. Hafifçe meyankökü ve Limoncello benzeri aromalarda sunar.

Birçok meraklı Garibaldi’yi ortadan ikiye ayırmayı bir gelenek haline getirdi. Bu İtalyan tütün spesiyalitesinin yoğunluğunu iki katına çıkaran ve keyfi yeni bir düzeye çıkaran bir ritüel hakline gelmiştir.

Her pakette 5 adet puro bulunmaktadır.

Toscano Garibaldi Puro

Tipi Full Cheroot / Cigar
Çap 1.5 cm
Uzunluk 15.6 cm
Sertlik ● ● ○ ○ ○
Sargı Tütünü Kentucky Seed Fire Cured

Anasayfaya dönmek için tıkla!

Kategoriler: , Etiketler:

Toplam 0 incelemede

0.0 Puan
0
0
0
0
0

“Toscano Garibaldi Puro – 5’s” için hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol!

Henüz yorum yapılmamış...

Hoşunuza gidebilir…

error: Tüm içerik telif korumalıdır !!