,

Partagas 5 Serie P No 6 Puro – 20’s Ahşap Kutu

Tükendi


No 6 Partagas “D” serisinin en yeni üyesidir. Kahve, sedir, ve vanilya gibi tipik Partagas aromalarına sahip güçlü bir purodur

Whatsapp Destek

4.000TL

Havale ile 3.800TL

Tükendi

Stoğa girdiğinde haber ver!

Partagas 5 Serie P No 6 Puro satın al – Havana’da özellikle ünlü bir puro fabrikası varsa o da Partagas ‘tır. Fabrika 1845 yılında Don Jaime Partagas tarafından açılmış ve o zamandan beri kendi adını taşıyan puroları üretmektedir. Bir Partagas, derin, topraksı tadı ile hemen tanınır. Karışımının karakteri, Vuelta Abajo bölgesinde yetiştirilen ve benzersiz lezzet ve aroma zenginlikleri nedeniyle seçilen bir dizi dolgu ve bağlayıcı tütünden kaynaklanmaktadır.

No.6, Partagas “D” serisinin en yeni üyesidir. No. 6,  90 mm uzunluk ile en kısa olanıdır. Böylelikle, Partagas markasıyla ilişkili tüm zengin aromaları korurken, bunu kısa sigara molaları için ideal bir kalın puro haline getirir. Güçlü bir purodur, kahve, sedir, vanilya ve doğal tütün gibi tipik Partagas aromalarına sahiptir. Ancak bunlara ek olarak güçlü bir biber aromasına sahip olan No. 4 kadar güçlü değildir.

Her özel ahşap kutuda 20 adet puro bulunmaktadır.

Partagas 5 Serie P No 6 Puro

Tipi Petit Robusto
Çap 1.95 cm
Uzunluk 8.9 cm
Sertlik ● ● ● ● ○
Sargı Tütünü Cuba
Rating 92

Anasayfaya dönmek için tıkla!

Toplam 0 incelemede

0.0 Puan
0
0
0
0
0

“Partagas 5 Serie P No 6 Puro – 20’s Ahşap Kutu” için hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol!

Henüz yorum yapılmamış...

error: Tüm içerik telif korumalıdır !!