, ,

Oliva Serie V Melanio Maduro Robusto puro – 10’s

Tükendi


Serie V Maduro, baharatlı bir Nikaragua bağlayıcısının içindeki cesur Nikaragua Ligero yapraklarından oluşur ve koyu ve yağlı bir Meksika San Andres Maduro sargısı ile tamamlanır.

Whatsapp Destek

4.500TL

Havale ile 4.275TL

Tükendi

Stoğa girdiğinde haber ver!

Oliva Serie V Melanio Maduro Robusto puro , İlk olarak 2010 yılında son derece sınırlı bir puro olarak piyasaya sürülen ve büyük beğeni toplayan Oliva Serie V Maduro Double Robusto, esasen orijinal Serie V karışımını takip eder. Her puro, tecrübeli ellerle üretilir ve her tütün yaprağı, iyi dengelenmiş bir lezzet ve güç karışımı üretmek için yıllar boyunca eskitilir.

Serie V Melanio Maduro, Nikaragua’nın Jalapa bölgesinde yetişen Nikaragua Sungrown karışımından yapılmış ve yemyeşil San Andres Vadisi’nden Meksikalı koyu bir Maduro’ya sarılmıştır.

Puro yakıldığında baharatlı biber kokuları ile karşılanırsınız ve bunu kısa süre sonra zengin sedir ve kahve takip eder. Arka planda kalıcı bir kakao ve tarçın notası bulunur; tüm bu özellikler en kaliteli San Andres Maduro yapraklarıyla ilişkilendirilir.

Doğası gereği bir maduro purosu olmasına rağmen 95 puanlı Oliva Serie V Melanio Maduro Robusto puro, aslında San Cristobal, Ashton VSG ve Casa Magna Colorado gibi karanlık ve güçlü purolarla karşılaştırılıyor. Ödüllü bir karışımın evrimini bugün popüler, koyu renkli bir Maduro sargısında ​​tadın.

10 adet puro içeren özel ahşap kutusunda…

Oliva Serie V Melanio Maduro Robusto puro

Tipi Box Pressed Robusto
Çap 2.02 cm
Uzunluk 12.7 cm
Sertlik ● ● ● ● ●
Sargı Tütünü San Andres Maduro
Derece 95

Anasayfaya dönmek için tıkla!

Toplam 0 incelemede

0.0 Puan
0
0
0
0
0

“Oliva Serie V Melanio Maduro Robusto puro – 10’s” için hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol!

Henüz yorum yapılmamış...

Hoşunuza gidebilir…

error: Tüm içerik telif korumalıdır !!