, ,

Guantanamera Decimos Puro – 5’s Gift Pack

Tükendi


Küba’nın ikinci üretim bölgesi olan Vuelta Arriba’nın tütün yetiştirme bölgesinden gelen yaprakların karışımından yapılan, pürüzsüz tada sahip uygun fiyatlı kaliteli bir Habano…

Whatsapp Destek

500TL

Havale ile 475TL

Tükendi

Stoğa girdiğinde haber ver!

Guantanamera Decimos Puro – Guantanamera puroları, esas olarak adanın ikinci üretim bölgesi olan Vuelta Arriba’nın tütün yetiştirme bölgesinden gelen yaprakların karışımından yapılır. Markanın vitolalarının tamamı makine üretimi olup, Havana’da yeni oluşturulan modern üretim tesislerinde üretilmektedir. Guantanamera, pürüzsüz tadı ve uygun fiyatı olan kaliteli bir Habano’dur. Hem uzman puro tiryakileri , hem de Küba adasının özünün tadını çıkarmak isteyen acemiler için idealdir.

Guantanamera, Küba mekanize tütününün dünya çapındaki ilk markasıdır. Habanos Eylül 2002’de piyasaya çıktı. O ana kadar Küba tütününün işgal etmediği orta fiyat segmentini kapsayacak şekilde tasarlandılar. Amaç, premium puro dünyasına girmek ve küba tütünlerini deneyimlemek isteyen ancak bunun için çok yüksek rakamlar ödemek istemeyen tiryakilere yanıt vermekti.

Her pakette 5 adet puro bulunmaktadır.

Guantanamera Decimos Puro

Tipi Cristales – Short Cervantes
Çap 1.62 cm
Uzunluk 15 cm
Sertlik ● ● ● ○ ○
Sargı Tütünü Cuba

Anasayfaya dönmek için tıkla!

Toplam 0 incelemede

0.0 Puan
0
0
0
0
0

“Guantanamera Decimos Puro – 5’s Gift Pack” için hiç yorum yapılmamış... İlk yorum yapan sen ol!

Henüz yorum yapılmamış...

Hoşunuza gidebilir…

error: Tüm içerik telif korumalıdır !!